CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

VZDĚLÁVACÍ WORKSHOPY

Připravíme pro Vás kurz měkkých i tvrdých dovedností, ukážeme Vám, jak propojit práci s lidmi s technikami projektového řízení. Vše si můžete vyzkoušet formou tréninku či hry. Můžeme školit celý životní cyklus projektu nebo jen některé vychytávky. Zcela záleží na domluvě.

KOUČOVÁNÍ A KONZULTACE

Máme koučování či konzultace přesně přizpůsobené potřebám projektových manažerů. Známe velmi dobře projektové řízení a pomůžeme Vám ve Vaší konkrétní situaci (třeba správně zahájit projekt, konečně dokončit projekt, facilitace jednání se zainteresovanými stranami atd.). Můžeme za Vámi přijet nebo se spojíme online.

Pokud máte o naše služby zájem nebo byste jen chtěli víc informací, kontaktujte nás na:

zuzanajezkova@institutps.cz či +420 777 863 955.

KDE SE S NÁMI MŮŽETE POTKAT

Chtěli byste nás nejdřív poznat osobně? Zajímá Vás, kde jsme se svými příspěvky vystupovali? Máme pro Vás přehled minulých i budoucích akcí.

KONFERENCE PROJEKTOVÝ MANAGEMENT: start VS cíl - 23. - 24. 5. 2018
QUO VADIS PM - 15. 11. 2017

Zuzka Ježková měla na akci příspěvek na téma Jak řídit projekty bez křišťálové koule: Psychologie rozhodování.

O čem to bylo? 

Projektový manažer je denně pod tlakem rozhodnutí a očekává se od něj, že bude fungovat jako hodinový stroj. Jenže člověk jako stroj vůbec nepřemýšlí! Používá mozek, který byl připraven na úplně odlišné prostředí lovců a sběračů. Společně proto nahlédneme na to, co se děje v mozku projektových manažerů při rozhodování i jakých klíčových omylů se dopouští. V průběhu prezentace si ukážeme, co bychom při každodenním řízení projektů mohli dělat, abychom se rozhodovali s vyšší úspěšností než při pohledu do věštecké koule.

Více informací o akci zde.

KONFERENCE PROJEKTOVÝ MANAGEMENT: 1 VS 0 - 17. 5. 2017

Vystoupíme na skvělé zlínské konferenci s příspěvkem Projektové řízení x člověk.

Co když jdou některé techniky PM přímo proti přirozenosti lidského mozku? A co když právě proto někdy selhávají?

Ve statistikách se dlouhodobě ukazuje, že okolo 50 % projektů končí neúspěchem. Ukážeme Vám nový úhel pohledu na jednu z příčin této hrozivé statistiky.

Odhalíme Vám také oblast, ve které má 92 % českých pracovníků rezervy. A díky které se dá o více jak 20% zvýšit ziskovost i produktivita.

Projdeme společně životním cyklem projektu z pohledu lidské psychiky. Podíváme se na největší chyby, které Vás mohou zbytečně připravovat o Váš čas. Dostanete informace, které Vám umožní lépe „využívat“ lidi pro dosahování stanovených cílů. Pochopíte, proč je nezbytné modifikovat metody projektového řízení, abyste mohli plně využívat potenciál lidského mozku i celého projektového týmu.

Více informací zde.

WEBINÁŘ - 15. 11. 2016

Psychologické chyby při stanovení cílů projektu. Co když je taky děláte?

15.11.2016 o 17,30 hod - Vysílání a informace zde.


Ve statistikách se dlouhodobě ukazuje, že okolo 50 % projektů končí neúspěchem. Co když je to tím, že některé metody PM jdou v podstatě přímo proti přirozenosti lidského mozku?
A to i ty týkající se stanovení cíle. 

  • Taky se Vám někdy stává, že musíte neustále dokola připomínat členům svého týmu, na čem mají pracovat a proč?
  • Je to jako by ostatní ani nechápali všechny souvislosti projektu?
  • Půl roku na něčem pracujete a zadavatel pak chce najednou změnit skoro celé zadání? 

Tyto problémy mohou být zapříčiněny právě nevhodně zvoleným postupem při stanovení cíle projektu. 
V tomto webináři se podíváme na to, jak identifikovat a popsat cíl tak, aby mu zainteresované strany věřily a aby byl tým cíl schopen dosáhnout. Ukážeme, jak lze elegantně propojit projektové řízení s postupy používanými v koučování.  Odhalíme základní chyby, kterých se projektoví manažeři ve vztahu k cílům dopouštějí. 

QUO VADIS PM - 4. 11. 2016

Jak postupovat, aby lidé dělali to, co od nich očekáváte a rádi 

Aneb využívání emocí a hodnot při řízení projektového týmu.  Příspěvek se zaměřuje na projektový tým očima psychologie i neurologie. V průběhu představíme případovou studii a vyzkoušíme si i osvědčené triky pro efektivní práci s projektovým týmem.

Informace zde.