KDO JSME?

Zuzana Ježková
Chci přinášet expertní znalosti o lidské mysli do praxe projektových manažerů. | Mám ráda, pokud se dělají smysluplné věci efektivně. A myslím, že mi to docela jde :-). Proto s tím ráda pomáhám i druhým. | Projektová manažerka | Psycholožka | Lektorka | Jednatelka institutu psychologických služeb, s.r.o.
Klára Seitlová
Dlouhodobě se specializuji na oblast psychologie práce a organizace s profilací na virtuální prostředí a týmovou práci v propojení se zážitkovou pedagogikou. Další oblastí odborného zájmu je projektové řízení, ve kterém aktivně publikuji. Také zajišťuji řízení lidských zdrojů a marketing ve firmě BENEKOV.

Co říkají ti, co už s námi spolupracovali?

So Zuzkou Ježkovou spolupracujem až niekoľko rokov a naša spolupráca bola vždy postavená na dôvere a plnení vzájomných dohôd. Zuzka je profesionálka. Poznám ju ako vynikajúcu projektovú manažérku, ktorá je zameraná na dosiahnutie cieľa, splnenie očakávaní zákazníka a jeho výslednú spokojnosť. Je pracovitá a pri plnení úloh dôsledná. Vie motivovať aj viesť svoj tím k úspechu. Má cit pre empatiu a rada pomáha druhým. Už teraz sa teším na ďalšie spoločné projekty.
doc. Ing. Petr Všetečka, PhD.
výkonný riaditeľ GARANT PARTNER PLUS, zakladateľ portálu www.projektoveriadenie.sk
I know Zuzana for a long time. We were cooperating in various PM organizations (IPMA Yong Crew, IPMA, SPR/SPPR). She is goal driven, very empathetic and able to persuade a team about the common goals & objectives. I was impressed with her reliability & communication skills. It was pleasure working with Zuzana and I would gladly recommend her.
Erik Lukac
International Program Manager
Mgr. Z. Ježkou znám z dlouholetého spolupůsobení ve výboru Společnosti pro projektové řízení  a ze spolupráce s Akademickým centrem studentských aktivit. Vždy jsem si na ní cenil nadšení a nasazení pro myšlenky projektového řízení a její snahu o odvedení profesionální práce.  Nejen, že v projektech strukturálních fondů EU, kterých se účastnila, realizovala projektové řízení podle zásad současného projektového řízení, popsaného v materiálech IPMA, PMBOK, PRINCE2, ISO 21 500, ale dovedla se podělit o své poznatky a zkušenosti vždy ochotně s ostaními. Protože vystudovala obor psychologie a uměla znalosti získané studiem velmi dobře tvůrčím způsobem uplatňovat v praxi, dokázala ovlivňovat zásadním způsobem práci projektových týmů k vysoké efektivitě. Právě znalost a schopnost aplikace psychologie jí umožňuje, aby velmi dobře a úspěšně zvládala problematiku poradenství, ať již pro oblast projektového řízení nebo obecně pro poradenství pro zlepšování práce různých typů pracovních skupin nebo individuálního pracovního výkonu, vzájemné komunikace osob i vnitrofiremní komunikace nebo problematiky time managementu. Byl jsem vždy rád, když jsem s ní mohl spolupracovat a na spolupráci s ní mám ty nejlepší vzpomínky.  
Branislav Lacko
Doc. Ing. Branislav Lacko, CSc.
Autor metody RIPRAN™, exprezident Společnosti pro projektové řízení
I have known and worked with Zuzana since July 2004. She is a highly dedicated professional who makes it her priority to engage with those who are willing to learn new skills and pick up knowledge from those who have the know-how. She respects people from all walks of life and always displays an engaging and inspiring attitude towards everything she does. She has an enquiring mind and seeks to learn new things so she can integrate now knowledge into existing best practice. Zuzana is trustworthy, open and honest and can be relied upon to deliver the things she says she will deliver. She is hard-working and not afraid to explore new avenues to gain new knowledge and experience, ready to pass on to those who wish to improve their work and life skills.
Prof Dr Eddie Fisher
Honorary Fellow APM, Project and Programme Management Consultant, United Kingdom